Wykłady, warsztaty

W listopadzie 2019 roku zadebiutowałam w roli prowadzącej warsztaty – w ramach Akcji Inkubacji zorganizowanej przez Inkubator Kultury Pireus prowadziłam warsztaty z pisania wniosków na dofinansowanie projektów w obszarze kultury.

Warsztaty projektowe – Akcja Inkubacja, 20.10.2019

Rok 2020 to start projektu Fundacji Ad Arte i Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Film krótkometrażowy w edukacji i wychowaniu nastolatków, w ramach którego miałam przyjemność szkolić nauczycieli zainteresowanych praktycznym wymiarem pracy z filmem. Program kontynuowaliśmy także w sezonie 2021/2022.

Kolejnej odsłony doczekał się także projekt Filmowe Miasto. Tym razem prowadziłam warsztaty dla młodzieży z strategii komunikacyjnych dla kultury w ramach prac Grupy Promocja.

Listopad 2020 przyniósł kolejne projekty, w tym Jak tworzyć kulturę w sieci? Cykl edukacyjny zainaugurowany przez Wydział Kultury Urzędu Miasta Poznania. W ramach projektu będę udzielała konsultacji dla organizacji pozarządowych z zakresu planowania strategicznego projektów.

Równolegle współpracowałam nad Atlasem dla kultury online – praktycznym przewodnikiem z zakresu kreacji wydarzeń w sieci powstałym z inicjatywy festiwalu Spring Break. Swój rozdział poświęcony organizacji wydarzeń napisałam w oparciu o warsztaty wydobywcze z udziałem ekspertek i ekspertów z tej dziedziny, które poprowadziłam pod koniec października. Gorąco polecam lekturę!

Chcesz, abym poprowadziła dla Ciebie lub Twojej organizacji wykłady lub warsztaty? Napisz do mnie.